Çalışma Saatleri : 09:00-18:00

Hakkımızda

Biz Kimiz? ve Ne Yapıyoruz ?

 

TEKSER Tekstil Makina Sanayi Ticaret Ltd. Şti. 2004 yılında Ahmet UYSAL tarafından Çorap sektöründe teknik servis ve danışmanlık hizmeti sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Başlangıçta çorap imalatında kullanılan İtalyan  Conti Complett  marka burun dikiş makineleri ve Tecnopea  marka çorap ütü makinelerinin  Türkiye’deki tek resmi yetkili teknik servisi olarak  sektöre hizmet vermiş olan firmamız ayrıca  MATEC ,LONATI ve SANGIACOMO marka çorap makinelerinin her türlü yedek parçasının satışında da yer almıştır.

Firmamız 2010 yılında şirket ortaklığına Halis ÖZEREN’in katılımıyla yeni yapısına bürünmüş takiben, Burun dikiş ipi  ,2. el burun dikiş makinesi, Etiket makinesi ve yedek parça alım satımı alanlarında sektörde söz sahibi olmuştur. 

TEKSER MAKİNA 2015 yılı itibarıyla COMPLETT K&S firmasıyla mümessillik anlaşması da imzalayarak COMPLETT burun dikiş makinelerinin TÜRKİYE mümessili olmuştur.

Yurtiçi ve yurtdışında faaliyetlerini sürdüren TEKSER Makina yıllardır vermiş olduğu hızlı ve güvenilir servis ile sektörün güvenini kazanarak yukarıda adı geçen makinelerin sektör lideri olmalarına ciddi ölçüde katkıda bulunmuştur.